MiBoxer Wandschakelaar / Dimmer Dimmen Schakelen batterijgevoed K1
MiBoxer Wandschakelaar / Dimmer Dimmen Schakelen batterijgevoed K1
€ 13,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Opbouw wandschakelaar K1 van MiBoxer voor CCT-verlichting
De wandschakelaar bestaat uit een onderdeel met houderfunctie en een draaiknop. Het onderdeel wordt met een plakstrip aan de achterzijde op een willekeurige plek aan de wand gemonteerd. De draaiknop wordt vervolgens met een magnetisch mechanisme op het onderdeel bevestigd en kan dus op elk gewenst moment van de wand worden genomen.
Met deze wandschakelaar worden de MiBoxer lampen FUT017, FUT019, _FUT107 of FUT109 aangestuurd. De lampen moeten apart worden besteld.
Met een korte druk op de draaiknop wordt het licht in- of uitgeschakeld. Door aan de draaiknop te draaien wordt het licht gedimd. Wanneer u bij ingeschakeld licht de draaiknop lang ingedrukt houdt, gaat er een rood lampje knipperen en door aan de knop te draaien wordt de lichtkleur geselecteerd (warm wit/koud wit/neutraal wit).
Afmetingen (LxBxH): 86x86x27 mmGegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 10,5 cm |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,082 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,11 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 19 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 30 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Ingangsspanning (V): | 3 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,082 kg |
| Opbouwbreedte: | 86 mm |
| Opbouwlengte: | 86 mm |
| Productbreedte: | 86 mm |
| Producthoogte: | 27 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 86 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Verpakkingshoogte: | 3,4 cm |
| Verpakkingslengte: | 10,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden