MiBoxer Zigbee 3.0 + 2,4GHz RGB+CCT Lamp 12W E27 FUT105ZR
MiBoxer Zigbee 3.0 + 2,4GHz RGB+CCT Lamp 12W E27 FUT105ZR
€ 27,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
MiBoxer Lamp E27 RGB CCT 12W Zigbee 3.0 en MiBoxer 2,4 Ghz (FUT105Z)
Bij gebruik van ZigBee 3.0 in genetwerkte gebouwen wordt deze E27-lamp moeiteloos met het bestaande netwerk gekoppeld. De energiezuinige lamp beschikt over 16 miljoen kleurinstellingen en is dimbaar. Naast de kleurwissel zijn de wittinten warm-, neutraal- en koudwit instelbaar.
De lamp beschikt over verdere functies:
- Scène-instellingen
- Timer-functie
- Apparaat delen
- Muzieksynchronisatie
- Niet storen modus
- Tap-to-Run automatisering
… en meer.
Deze dimbare lamp met kleurwissel creëert een sfeervolle verlichting in de woonkamer, slaapkamer, maar ook in wachtruimtes, kantoorinrichtingen, hotels, etc. Kenmerkend voor de Zigbee 3.0-technologie is een laag stroomverbruik en een hoge storingsbestendigheid.
Met Zigbee 3.0 kan de lamp via smartphone (gratis app beschikbaar) of via spraakbesturing (bijv. Alexa en Google Assistant) worden aangestuurd.
Als u nog geen Zigbee gebruikt, dan heeft u een ZigBee-gateway nodig om van alle voordelen van deze lamp gebruik te kunnen maken. In onze onlineshop bieden wij twee MiBoxer ZigBee gateways aan (art. nr. 4552 en 4553).
De MiBoxer lamp FUT105Z heeft een diameter van 74 mm en een hoogte van 140 mm.
Instructievideo MiBoxer lamp E27 Zigbee 3.0 (FUT105Z)
Ontdek in deze video hoe u de E27 lamp efficiënt kunt koppelen, gebruiken en ontkoppelen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 100 m |
| EPREL-registratienummer: | 1056834 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 12 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Fitting: | E27 |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,23 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,27 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 41 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 41 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Keurmerken: | CE |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6400 K, 6500 K, 6800 K |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 1300 Lumen |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,23 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1300 Lumen |
| Productdiameter: | 74 mm |
| Producthoogte: | 140 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2484 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer, ZigBee |
| Stralingshoek: | 220 Grad |
| Vermogen: | 12 W |
| Verpakkingshoogte: | 7,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 7,5 cm |
| WLAN-protocollen: | ZigBee 3.0, MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden