MiBoxer Zigbee 3.0 + 2.4GHz CCT LED Controller 2 in 1 Enkele kleur / Dual White 12/24V Tuya Alexa Google Besturing FUT035Z+
MiBoxer Zigbee 3.0 + 2.4GHz CCT LED Controller 2 in 1 Enkele kleur / Dual White 12/24V Tuya Alexa Google Besturing FUT035Z+
€ 20,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4554
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
ZigBee 3.0 Controller 12/24V voor CCT/Dual White verlichting
Deze Zigbee controller biedt u een breed scala aan bedieningsmogelijkheden voor CCT/Dual White verlichting:
- ZigBee 3.0 afstandsbediening (apart te bestellen)
- Smartphone via gratis MiBoxer Smart APP (ZigBee 3.0 Gateway is vereist)
- Spraakbesturing (ZigBee 3.0 Gateway is vereist)
De lichtkleur, helderheid en aan/uit worden aangestuurd.
Technische details
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 x 36 x 17 mm
- Werktemperatuur van -10 °C tot 40 °C
- ZigBee frequentie: 2.400 - 2.480 GHz
- Bereik: 100 m (open ruimte), muren kunnen bijvoorbeeld het bereik beperken
Verdere instelmogelijkheden
- Via de smartphone bedient u de aangesloten apparaten van onderweg
- De helderheid wordt ingesteld op basis van de stand van de zon
- Individuele lichtscenario's kunnen worden ingesteld
- Meerdere apparaten, zoals Zigbee-lampen, kunnen tot een groep worden samengevoegd en gezamenlijk worden aangestuurd
- Muzieksynchronisatie
- Timerfunctie
- Slaap- en wekfunctie
De controller is gemaakt van hoogwaardig PC-materiaal.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer Zigbee 3.0 + 2.4GHz CCT LED Controller 2 in 1 Enkele kleur / Dual White 12/24V Tuya Alexa Google Besturing FUT035Z+"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Aantal kanalen: | 2 |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 7,5 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 100 m |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 10 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 11 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Kanaalschakelstroom: | 12000 mA |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Productbreedte: | 36 mm |
| Producthoogte: | 17 mm |
| Productlengte: | 74,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2480 MHz |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer, ZigBee |
| Totaal schakelvermogen 24V: | 288 W |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 3,7 cm |
| WLAN-protocollen: | ZigBee 3.0 |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.