MiBoxer Zigbee 3.0 LED Controller Enkelkleur 1 Kanaal 12/24V Dimmer LED Strip Paneel Besturing FUT036Z
MiBoxer Zigbee 3.0 LED Controller Enkelkleur 1 Kanaal 12/24V Dimmer LED Strip Paneel Besturing FUT036Z
€ 20,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4555
ZigBee 3.0 Controller 12/24V voor enkelkleurige verlichting (FUT036Z)
Deze eenvoudig te installeren Zigbee controller biedt u een breed scala aan bedieningsmogelijkheden voor enkelkleurige verlichting:
- ZigBee 3.0 afstandsbediening (apart te bestellen)
- Smartphone via gratis MiBoxer Smart APP (ZigBee 3.0 Gateway is vereist)
- Spraakbesturing (ZigBee 3.0 Gateway is vereist)
De helderheid en de aan/uit-functie worden aangestuurd.
Technische details
- Afmetingen (LxBxH): 74,5 x 36 x 17 mm
- Werktemperatuur van -10 °C tot 40 °C
- ZigBee frequentie: 2.400 - 2.480 GHz
- Bereik: 100 m (open ruimte), muren kunnen bijvoorbeeld het bereik beperken
Verdere instelmogelijkheden
- Via smartphone bedient u de aangesloten apparaten van onderweg
- De helderheid wordt ingesteld afhankelijk van de stand van de zon
- Individuele lichtscenario's kunnen worden ingesteld
- Meerdere bijv. Zigbee-lampen kunnen tot een groep worden samengevoegd en gezamenlijk worden aangestuurd
- Muzieksynchronisatie
- Timerfunctie
- In slaap val- en wekfunctie
De controller is gemaakt van hoogwaardig PC-materiaal.
Opmerking: Als u niet over een ZigBee-netwerk beschikt, heeft u een ZigBee 3.0 Gateway nodig.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "MiBoxer Zigbee 3.0 LED Controller Enkelkleur 1 Kanaal 12/24V Dimmer LED Strip Paneel Besturing FUT036Z"
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -10 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Breedte van de verpakking: | 7,6 cm |
| Draadloos bereik: | 100 m |
| Driverafmeting breedte: | 36 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 17 mm |
| Driver afmeting lengte: | 74,5 mm |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,03 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 9 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 10 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,03 kg |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2480 MHz |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, MiBoxer, ZigBee |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 12000 mA |
| Verpakkingshoogte: | 2,4 cm |
| Verpakkingslengte: | 4 cm |
| WLAN-protocollen: | ZigBee 3.0, MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.