MiBoxer Zigbee 3.0 Wired Gateway / Hub / Bridge ZBBOX2
MiBoxer Zigbee 3.0 Wired Gateway / Hub / Bridge ZBBOX2
€ 31,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
ZigBee 3.0 Gateway van MiBoxer (ZB-BOX2) - via netwerkkabel
Met de installatie van een ZigBee 3.0 Gateway maakt u de aansturing van ZigBee 3.0 apparaten in een netwerk mogelijk. De aansturing van de apparaten gebeurt met de MiBoxer Smart App via smartphone of spraak, bijv. Alexa of Google Assistant.
De gateway wordt geleverd met een geschikte aansluitkabel met USB-stekker en een netwerkkabel. De gateway is omgeven door hoogwaardig, hittebestendig PC-materiaal.
Technische details
- Afmetingen (LxBxH): 85,5 x 84,5 x 18,5 mm
- Werktemperatuur van -10 °C tot 40 °C
- ZigBee frequentie: 2.400 - 2.480 GHz
- Bereik: 100 m (open ruimte), muren kunnen bijvoorbeeld het bereik beperken
Installatie
De gateway wordt via een netwerkkabel op de router aangesloten. Daarna worden de ZigBee-apparaten bijv. via de smartphone aangestuurd. De MiBoxer Smart App kan gratis worden gedownload.
Leuke extra's
- Via de smartphone bedient u de aangesloten apparaten vanaf uw vakantieadres
- De helderheid wordt ingesteld afhankelijk van de stand van de zon
- Individuele lichtscenario's kunnen worden ingesteld
- Meerdere bijv. Zigbee-lampen kunnen tot een groep worden samengevoegd en gezamenlijk worden aangestuurd
- Muzieksynchronisatie
- Timerfunctie
- In- en slaap- en ontwaakfunctie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Micro USB |
|---|---|
| Behuizingskleur: | wit |
| Bijzonderheden: | 2.4 GHz draadloos, bereik tot 30 m, app-bediening, compacte bouwvorm, MiBoxer compatibel |
| Breedte van de verpakking: | 11 cm |
| Dimbaarheid: | via afstandsbediening |
| Draadloos bereik: | 100 m |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,13 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,16 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 27 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 31 g |
| Ingangsspanning: | 5 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 - 24 V/DC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,13 kg |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Productbreedte: | 66 mm |
| Producthoogte: | 15 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 90,5 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2480 MHz, 2400 - 2483.5 MHz |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, MiBoxer, ZigBee |
| Vermogen: | 5 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,1 cm |
| Verpakkingslengte: | 8,5 cm |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n, ZigBee 3.0 |
Aanmelden
Nein, die MiBoxer Bridge unterstützt kein HDMI‑Sync. Die Musiksynchronisation erfolgt ausschließlich über das Mikrofon Ihres Mobilgeräts in Verbindung mit der MiBoxer‑App oder SmartLife‑App.