Mini-bewegingsmelder voor inbouw bereik 6m / 360° 3-draads
Mini-bewegingsmelder voor inbouw bereik 6m / 360° 3-draads
€ 8,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Mini-bewegingsmelder voor inbouw
Vanwege de detectiehoek van 360° wordt deze mini-bewegingsmelder met PIR-sensor voornamelijk in plafonds (inbouwmontage) geïnstalleerd. Het bereik bedraagt 6 meter.
De bewegingsmelder heeft beschermingsklasse IP65 en is daarom geschikt voor binnen- en buitengebruik en vochtige ruimtes. De controller-unit heeft beschermingsklasse IP20 en moet in een droge montageomgeving worden geïnstalleerd. Aan de zijkant van de controller-unit bevinden zich twee bevestigingsogen om vast te schroeven.
Comfortabel, automatisch in- en uitschakelen van LED-verlichtingssystemen. Op de controller-unit worden de brandduur (5s, 30s, 1min, 3min, 5min, 8min) en de daglichtdetectie ingesteld.
Een bewegingsmelder voor LED-verlichtingssystemen behoort tot het gebied van huisautomatisering. Het LED-licht wordt geactiveerd wanneer er beweging wordt geregistreerd en schakelt na een bepaalde brandduur vanzelf uit. U bespaart stroom en u vergeet nooit meer het licht uit te schakelen, omdat het vanzelf uitgaat. Voor uzelf betekent het ook meer veiligheid, omdat u direct licht heeft zonder het lastige zoeken naar een lichtschakelaar. Een ander pluspunt: bewegingsmelders zijn niet geliefd bij inbrekers of andere indringers, bijv. in de buitenruimte.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | ongeschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 8,2 cm |
| Detectiehoek (graden): | 360 |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 0,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 24 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 26 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Installatiehoogte: | 2m tot 4m |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 19 cm |
| Maximaal detectiebereik: | 6 m |
| Maximale schakelbelasting: | 100 W |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg |
| Opwarmtijd: | 60 s |
| Productbreedte: | 34 mm |
| Producthoogte: | 25 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 56,5 mm |
| Schakelcycli: | 50000 |
| Stand-by-vermogen: | 0,5 W |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Vermogen: | 0,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 9,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,28 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
1 beoordeling
12 december 2022 15:13
Einfaches Produkt, funktioniert einwandfrei!
Ich habe den Bewegungsmelder in einer selbstgebauten Schrankbeleuchtung mit LED-Streifen verbaut. Der Bewegungsmelder verfügt über mehrere Einstellungsmöglichkeiten hinsichtlich der Schaltzeit. Die Empfindlichkeit ist vollkommen ausreichend. Das Produkt funktioniert!