Monsterbox Light LED Letter Klik 75mm
Monsterbox Light LED Letter Klik 75mm
€ 49,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3431
Bestel uw abcMix monsterbox voor een kennismakingsprijs!
De abcMix monsterbox is de ideale metgezel voor uw projecten. U kunt het product direct aan de klant presenteren en de voordelen uitleggen aan de hand van de toepassing. Wij bieden u twee varianten monsterboxen aan:
Monsterbox Light
- LED Letters Klik – Slogan „LED“, 75mm, inclusief voeding + 2 eindkappen
- Stekkervoeding 12V 2A DC-stekker 24W AC100-240V
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Monsterbox Light LED Letter Klik 75mm"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| EPREL-registratienummer: | 1990611 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 4 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,725 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,02 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| LED-lichtkleur: | koud wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 367 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,65 kg |
| Nominale lichtstroom: | 367 Lumen |
| Stralingshoek: | 80 Grad |
| Vermogen: | 4 W |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.