Monsterbox Sale LED Letter Klik 75mm
Monsterbox Sale LED Letter Klik 75mm
€ 13,53
% € 45,95 (70.55% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
3936
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
abcMix Monsterbox Click voor een kennismakingsprijs - Tekst "Sale"
De abcMix monsterbox is de ideale begeleider bij uw projecten. U kunt het product direct bij de klant presenteren en de voordelen aan de hand van de toepassing uitleggen.
Deze monsterbox bevat:
- Klikletters (75 mm): S,a,l,e
- Voeding met eindkappen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Monsterbox Sale LED Letter Klik 75mm"
| EPREL-registratienummer: | 1990612 |
|---|---|
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 3,7 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,68 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 6500 K |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 376 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 0,68 kg |
| Nominale lichtstroom: | 376 Lumen |
| Productlengte: | 500 mm |
| Stralingshoek: | 80 Grad |
| Vermogen: | 3,7 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.