Montagelijm voor LED Strip 230V 50ml
Montagelijm voor LED Strip 230V 50ml
€ 2,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1941
Speciale lijm voor de veilige bevestiging van eindkappen&voedingskabels voor 230V LED strips.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Montagelijm voor LED Strip 230V 50ml"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,02 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,02 kg |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.