Muurbeugel uithouder zwart 50cm voor 10-50W
Muurbeugel uithouder zwart 50cm voor 10-50W
€ 21,95
1 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
1441
Muurbeugel/uithouder, zwart, 50cm voor 10-50W buitenstralers
Voor de montage van LED buitenstralers kunnen muurbeugels/uithouders uitstekend worden ingezet, zodat uw borden, gevels, reclamevlakken of posters optimaal verlicht worden.
Ter stabilisatie heeft de uithouder een steunbalk en hij beschikt bovendien over een voorziening voor de kabeldoorvoer.
Een groot aantal gangbare HQI- en halogeenstralers kan met deze muurbeugel worden gemonteerd.
De uithouder heeft een lengte van 50 cm en is geschikt voor al onze LED buitenstralers van 10-50 Watt.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Muurbeugel uithouder zwart 50cm voor 10-50W"
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
|---|---|
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,81 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,81 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,81 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 500 mm |
| Verpakkingslengte: | 53,76 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.