Neon Fluro Double Warmwit 24V LED Strip 5M 11W/m 126LED/m 13mm IP65 3000K
Neon Fluro Double Warmwit 24V LED Strip 5M 11W/m 126LED/m 13mm IP65 3000K
€ 124,95
Niet langer beschikbaar
Fluorescerende 24V LED Strip | Kleurtemperatuur 3000K
Onze nieuwigheid - nalichtende LED strip 24V
In de levering reeds inbegrepen: 25 houders und 2 eindkappen.
De 5m lange LED strip heeft een fluorescerend oppervlak, d.w.z. bij het uitschakelen van de LED strip zal de strip blijven nalichten over een periode van ca. 6 uur. Bij stroomuitval heeft u dus een lichtbron ter beschikking die u oriëntatie en veiligheid biedt.
Bij deze LED lichtslang is de bijzonderheid dat er aan de bovenzijde twee zijdelingse lichtuittreedopeningen zijn. In het midden wordt geen licht afgegeven. Door de siliconen werkt de afgegeven lichtkleur als een homogene lichtstrip. Vanwege de twee uittreedopeningen zijn er twee lichtstrepen te zien.
De 5 meter lange LED strip heeft een breedte van 13 millimeter en een hoogte van slechts 5,3 millimeter.
De buigdiameter van deze LED siliconenslang bedraagt 50mm. De lichtslang kan dus in ronde lijnen worden gelegd. Voor de pasnauwkeurigheid zijn om de 55,50 mm snijmarkeringen voorzien. Alleen op deze snijmarkeringen op de LED slang mogen de individuele inkortingen worden uitgevoerd.
De energiebesparende LED strip brandt met warmwit LED licht.
Op de achterzijde van de LED strip bevindt zich geen plakstrip. U heeft de mogelijkheid om apart een 1 meter lang PVC-profiel (Art. nr. 4023) te bestellen. De LED lichtslang wordt dan eenvoudig in deze PVC-rail geklemd.
Waarvoor wordt een nalichtende LED strip gebruikt?
De lichtslang heeft beschermingsklasse IP65, en is dus geschikt voor binnen- en buitengebruik. De kerntaak van licht is oriëntatie 's nachts en een verhoogd gevoel van veiligheid.
Kinderen vinden het niet prettig om in het donker alleen te zijn. Daarom slapen veel kinderen graag met nachtverlichting of zelfs met bedverlichting aan. Moeder of vader schakelen de bedverlichting dan later uit. Een nalichtende of fluorescerende LED slang kan de perfecte ondersteuning zijn. Ca. 6 uur lichtkracht na het uitschakelen - daarbij zal elk kind zich behaaglijk voelen en langzaam aan de duisternis wennen.
In uw thuisbioscoop verhoogt u het cinema-effect met deze LED strips. Een subtiele achtergrondverlichting zorgt er ook voor dat uw ogen minder snel vermoeid raken.
Trap, gang, kelder … we zien overal mogelijke toepassingsgebieden waar stapzekerheid vereist is. Ook voor de woonkamer of uw winkel in een drukke straat. De woning wekt de indruk dat er bewoners aanwezig zijn. En de winkel toont nog ca. 6 uur lang zijn etalage.
Terras, veranda, balkon, tuinhuisje, entree, etc. - de buitenruimte moet indruk maken. Let a.u.b. op droog liggende aansluitingen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 30 cm |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| EPREL-registratienummer: | 902353 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 55 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,547 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,644 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 98 g |
| Inbouwbreedte: | 13 mm |
| Inbouwdiepte: | 5,3 mm |
| Inbouwlengte: | 5000 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-afstand: | 7,8 mm |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 126 |
| Leds per segment: | 7 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 5 meter |
| Lichtstroom: | 2000 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 400 lm/m |
| Nettogewicht van het product: | 0,547 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 1900 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 380 lm/m |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 459 mA |
| Productbreedte: | 13 mm |
| Producthoogte: | 5 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 5 m |
| Productlengte: | 5000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 55 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Neon |
| Stroomverbruik per meter: | 459 mA/m |
| Vermogen: | 55 W |
| Vermogen per meter: | 11 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 29,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden