Neon Mini CCT Dual Wit 24V CRI90 LED Strip 5M 18W/m 120LED/m 6mm IP66 Lichtkleur instelbaar 2700-6500K
Neon Mini CCT Dual Wit 24V CRI90 LED Strip 5M 18W/m 120LED/m 6mm IP66 Lichtkleur instelbaar 2700-6500K
€ 80,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
LED Neon Strip 24V CCT
Deze LED strip is omgeven door een flexibele siliconen mantel en bereikt daardoor een hoge mate van vervormbaarheid. Ronde vormen, hoeken en voegen kunnen dankzij deze eigenschap met deze lichtslang worden bekleed. Deze strips zijn zeer geliefd bij reclametechnici, winkelinrichters en standbouwers.
De flexibele strip heeft een breedte van 6 mm en een hoogte van 12 mm.
De strip is op regelmatige afstanden inkortbaar. Houdt u hiervoor altijd de markeringen voor de snijlijn aan.
Het neonlicht kan bijvoorbeeld via een afstandsbediening (apart te bestellen) traploos worden ingesteld op warm wit, neutraal wit of koud wit licht. De strip is bovendien dimbaar. Afzonderlijke lichtpunten zijn niet zichtbaar.
Vanwege de beschermingsklasse IP66 is de neonslang geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik.
Voor de 24V strip is een geschikte schakelende voeding nodig, die apart besteld dient te worden.
In de levering zijn 25 houders, 2 eindkappen en 1x lijm inbegrepen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP66 |
| Breedte van de verpakking: | 24 cm |
| CCT-modus: | fade |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller, PWM |
| EPREL-registratienummer: | 905327 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 90 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,42 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,5 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 82 g |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurtemperatuur koudwit: | 6500 |
| Kleurtemperatuur warmwit: | 2700 |
| Kleurweergave: | 90 Ra |
| LED-afstand: | 8,3 mm |
| LED-chip-type: | SMD5050 |
| LED-fabrikant: | SANAN |
| LED-lichtkleur: | CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Leds per meter: | 120 |
| Leds per segment: | 14 |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 5 meter |
| Lichtstroom: | 432 Lumen |
| Lichtstroom per meter: | 550 lm/m |
| Montagewijze: | Opbouw, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,42 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 432 Lumen |
| Nominale lichtstroom per meter: | 525 lm/m |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 50 °C |
| Nominale stroom: | 3750 mA |
| Opbouwbreedte: | 6 mm |
| Opbouwlengte: | 5000 mm |
| Productbreedte: | 6 mm |
| Producthoogte: | 12 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 5 m |
| Productlengte: | 5000 mm |
| Segmentlengte (deelbaar elke x): | 50 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Neon |
| Stroomverbruik per meter: | 750 mA/m |
| Vermogen: | 90 W |
| Vermogen per meter: | 18 W/m |
| Verpakkingshoogte: | 3 cm |
| Verpakkingslengte: | 25,5 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden