Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 150 cm, open kabeleinden 3-aderig
Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 150 cm, open kabeleinden 3-aderig
€ 5,45
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4469
Netsnoer met schukostekker, 150 cm
Het zwarte netsnoer heeft aan het ene uiteinde een schukostekker en aan het andere uiteinde een open kabeleinde voor verdere bedrading.
De drie-aderige kabel heeft beschermingsklasse IP44. De kabel is beschermd tegen vreemde voorwerpen met een diameter vanaf 1 mm en tegen spatwater.
De open kabeleinden zijn voorzien van adereindhulzen. De kabel heeft een lengte van 1,50 m.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 150 cm, open kabeleinden 3-aderig"
| Breedte van de verpakking: | 15 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,15 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 3 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,15 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 1500 mm |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Verpakkingslengte: | 22 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.