Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 500 cm, open kabeluiteinden 3-aderig
Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 500 cm, open kabeluiteinden 3-aderig
€ 12,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4470
Netsnoer met randaardestekker, 5 meter
Het zwarte netsnoer heeft aan het ene uiteinde een randaardestekker en aan het andere uiteinde een open kabeluiteinde voor verdere bedrading.
De drie-aderige kabel heeft beschermingsklasse IP44. De kabel is beschermd tegen vreemde voorwerpen met een diameter vanaf 1 mm en tegen spatwater.
De open kabeluiteinden zijn voorzien van adereindhulzen. De kabel heeft een lengte van 500 cm.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Netsnoer IP44 zwart, 3-aderig met randaardestekker, 500 cm, open kabeluiteinden 3-aderig"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 23 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 9 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,39 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 5000 mm |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 33,5 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.