Netsnoer wit, 2-aderig, met Eurostekker, 150 cm, open kabeleinden
Netsnoer wit, 2-aderig, met Eurostekker, 150 cm, open kabeleinden
€ 2,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
4319
150 cm lang netsnoer met Eurostekker
Het 150 cm lange, witte netsnoer is 2-aderig en heeft open kabeleinden. De platte kabel is PVC-geïsoleerd. De doorsnede van beide kabels bedraagt telkens 0,75 mm².
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Netsnoer wit, 2-aderig, met Eurostekker, 150 cm, open kabeleinden"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Doorsnede toevoerkabel [mm²]: | 0,75 mm² |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,06 kg |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte toevoerkabel: | 150 cm |
| Nettogewicht van het product: | 0,06 kg |
| Productkleur: | wit |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.