Opbouw-bewegingsmelder opbouw 360° radius bereik 6 meter
Opbouw-bewegingsmelder opbouw 360° radius bereik 6 meter
€ 2,95
% € 9,45 (68.78% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1502
Infrarood-bewegingsmelder opbouw, detectiehoek 360°
Met de installatie van bewegingsmelders vervult u verdere wensen op het gebied van huisautomatisering voor nog meer comfort in het dagelijks leven. Bovendien verhoogt u het persoonlijke gevoel van veiligheid en schrikt u met bewegingsmelders voor LED-verlichtingssystemen inbrekers af.
- De witte bewegingsmelder met PIR-sensor is geschikt voor plafondmontage/opbouwmontage en heeft een detectiehoek van 360°.
- Bereik: 6 meter. Laag energieverbruik. Robuust und onderhoudsarm.
- Met twee aan de zijkant verzonken draaischakelaars voor de tijdsinstelling (brandduur van 5 seconden tot 10 minuten) und daglichtdetectie (10Lux - 2000Lux).
- Vanwege de beschermingsklasse IP20 alleen geschikt voor binnenshuis (privé of zakelijk), bijv. gang, kelder, garage, woonruimtes, voorraadkast, tentoonstellingsruimtes, kantoren, etc.
- Automatisch en energiebesparend in- en uitschakelen van LED-verlichtingssystemen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Opbouw-bewegingsmelder opbouw 360° radius bereik 6 meter"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | eenvoudige installatie, energie-efficiënt, plafondmontage mogelijk, instelbare tijdschakeling, instelbaar bereik, bewegingssensor, wandmontage mogelijk, weerbestendig, daglichtafhankelijk, kantelbaar, draaibaar, led-compatibel, groot detectiebereik, automatische lichtregeling |
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,038 kg, 0,04 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,18 kg, 0,184 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 45 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,045 g, 2,05 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz - 60 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,04 kg, 0,038 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Opbouwdiameter: | 115 mm |
| Productbreedte: | 115 mm |
| Productdiameter: | 115 mm |
| Producthoogte: | 55 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 115 mm |
| Schakelcycli: | 50000 |
| Uitgangsspanning: | 220 V/AC - 240 V/AC |
| Verpakkingshoogte: | 15,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 6,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.