Outdoor Voeding 60W 24V DC 2.5A IP67 - Uitsluitend geschikt voor verlichtingssystemen - Zwart
Outdoor Voeding 60W 24V DC 2.5A IP67 - Uitsluitend geschikt voor verlichtingssystemen - Zwart
€ 30,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
NIET geschikt voor het gebruik van grasmaaiers of soortgelijke apparaten
✔️ Hoge bescherming: IP67 voor extreme omstandigheden
✔️ Compatibel met IP44 steeksystemen
✔️ Temperatuurbestendig: -20°C tot +40°C
✔️ Eenvoudige installatie voor veelzijdige toepassingen
Krachtig en betrouwbaar
Hoge bescherming
Compatibiliteit met IP44 steeksystemen
Temperatuurbestendigheid
Eenvoudige installatie
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Eurostekker |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Behuizingskleur: | zwart |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Breedte van de verpakking: | 22,5 cm |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 48 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | zwart |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,6 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 49 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 49,55 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 110 V/AC - 240 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, TÜV |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,12345 kg |
| Nominale maximale behuizingstemperatuur (°C): | 75 °C |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Productkleur: | zwart |
| Uitgangsspanning: | 24 V/DC |
| Vermogen: | 48 W |
| Verpakkingshoogte: | 5 cm |
| Verpakkingslengte: | 11 cm |
| Voeding: | intern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
1 beoordeling
12 juni 2025 13:44
Produkt passt leider nicht für Rasenmäher, aber top Support!
Das Netzteil ist nicht für Rasenmäher oder Rasenmäherroboter geeignet – das steht auch ganz klar im Titel und in der Beschreibung, ich war nur leider zu blöd und habe es übersehen 🙈. Konnte es deshalb leider nicht nutzen.
Die Rückabwicklung lief dafür absolut reibungslos, der Support war super freundlich und hilfsbereit. Dafür 5 Sterne!