Plat Smart RGB+CCT LED Module 5W 230V Tuya Kleurwissel voor Inbouwspots
Plat Smart RGB+CCT LED Module 5W 230V Tuya Kleurwissel voor Inbouwspots
€ 16,95
Niet langer beschikbaar
Plat LED Module 5W met opale afdekking
Deze zeer platte LED module heeft een diameter van 50 mm en wordt gebruikt voor inbouwspots of vloerinbouwspots wanneer de ruimte beperkt is. De hoogte bedraagt namelijk slechts 25 mm.
De keramische module wordt direct op 230V bedrijfsspanning aangesloten. Er hoeft dus geen ruimte voor een transformator te worden voorzien. De module wordt geleverd met een 12 cm lange aansluitkabel. RGB-wissel en de kleurtemperatuur 3000K - 6000K kunnen worden geselecteerd.
Deze module wordt aangestuurd met een smartphone-app, die gratis gedownload kan worden in de Google Play Store of de Apple Store.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Behuizingskleur: | wit |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Breedte van de verpakking: | 5,5 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Draadloos bereik: | 20 m |
| EPREL-registratienummer: | 929827 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,063 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 6 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 6 g |
| Inbouwbreedte: | 50 mm |
| Inbouwdiameter: | 50 mm |
| Inbouwdiepte: | 23 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 420 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,063 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 420 Lumen |
| Productbreedte: | 50 mm |
| Productdiameter: | 50 mm |
| Producthoogte: | 23 mm |
| Productkleur: | wit |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Signaalsterkte: | 1 mW |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 5 W |
| Verpakkingshoogte: | 3,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 5,5 cm |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| WLAN-protocollen: | 802.11 g, 802.11 b, 802.11 n |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden