Platte Dim to Warm LED Module 5W 1800-3000K 230V voor Inbouwspots
Platte Dim to Warm LED Module 5W 1800-3000K 230V voor Inbouwspots
€ 7,97
% € 15,95 (50.03% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
4441
Platte Dim2Warm LED Module 5W - zeer warmwit licht instelbaar
De “dim to warm” LED module bestrijkt een warmwit-bereik van 1800K tot 3000K, oftewel van zeer warmwit tot normaal warmwit. De warmwitte lichtkleur kan traploos worden aangepast.
Bij een Dim2Warm-lichtbron wordt tijdens het dimmen het warmwit-bereik veranderd. Normaal gesproken verwacht men bij het dimmen dat een kamer donkerder of lichter wordt verlicht. Dit is bij de Dim-2-Warm LED module dus niet het geval; hier verandert u de warmwit-tint.
Met de zeer warmwitte lichtkleur (1800K) creëert u een bijzonder gezellige en rustgevende sfeer in een ruimte, vergelijkbaar met het uitgestraalde licht van een kaars, maar dan flikkervrij.
De LED module heeft een stralingshoek van 60° und een levensduur van ca. 30.000 uur.
De behuizing van de module heeft met een hoogte van 29 mm een platte bouwvorm. De module heeft een diameter van 50 mm. Dit komt overeen met de diameter van GU10 lampen. Veel inbouwarmaturen worden uitgerust met lichtbronnen met een diameter van 50 mm. Met deze LED module heeft u een extra, interessante oplossing, bijv. bij verlaagde plafonds. De module wordt via een 12 cm lange aansluitkabel direct op de 230V bedrijfsspanning aangesloten.
Toepassingsgebieden
Woonkamer, eetkamer, knusse hoek, slaapkamer, etc.
Technische specificaties
- Spanning: 230V AC
- Vermogen 5W
- Kleurtemperatuur 1800K-3000K
- Helderheid 420 Lumen
- Dimbaar
- Stralingshoek 60°
- Diameter 50 mm
- Kabel 120 mm
- Levensduur 30.000 uur
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Platte Dim to Warm LED Module 5W 1800-3000K 230V voor Inbouwspots"
| Accentverlichting: | ongeschikt |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 909357 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | F |
| Energieverbruik: | 5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Fitting: | Geen (open kabeleinde) |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,35 kg |
| Inbouwbreedte: | 50 mm |
| Inbouwdiameter: | 50 mm |
| Inbouwdiepte: | 29 mm |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 1800 K, 2000 K, 2300 K, 2400 K, 2500 K, 2700 K, 2900 K, 3000 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | warm wit |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 420 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Netfrequentie (Hz): | 50 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale levensduur: | 30000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 420 Lumen |
| Productbreedte: | 50 mm |
| Productdiameter: | 50 mm |
| Producthoogte: | 29 mm |
| Schakelcycli: | 30000 |
| Stralingshoek: | 60 Grad |
| Vermogen: | 5 W |
| Voeding: | intern |
| Vorm: | rond |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | II |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.