Platte Opbouwspot Geborsteld aluminium vierkant voor LED-module kantelbaar Plafondlamp
Platte Opbouwspot Geborsteld aluminium vierkant voor LED-module kantelbaar Plafondlamp
€ 13,56
% € 16,95 (20% bespaard)>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Accessoires
* Vereist voor ingebruikname.
Geborsteld aluminium, platte opbouwspot - kantelbaar - vierkante vorm
De lichtbron moet apart worden bijbesteld!
De geborsteld aluminium opbouwspot bestaat uit een vierkante aluminium behuizing en een zilverkleurige, kantelbare binnenring (30°).
Vanwege de geringe opbouwhoogte van slechts 50 mm worden als lichtbron speciale, platte LED-modules gebruikt, die apart besteld moeten worden.
De platte opbouwspot is alleen geschikt voor binnenshuis: woon-/eet-/slaapkamer, wachtkamers, kantoren, vergaderruimtes, etc.
Eenvoudige montage
De ronde metalen plaat aan de achterzijde van de geborsteld aluminium opbouwspot wordt aan het plafond bevestigd. De kabel voor de directe 230V-aansluiting wordt door een uitsparing in de metalen plaat getrokken. Voor de bedrading is een kroonsteentje aan de metalen plaat bevestigd. De LED-module wordt in de metalen klem van de binnenring geklemd en vervolgens met het kroonsteentje verbonden. De vierkante aluminium behuizing met LED-module wordt op de metalen plaat geschroefd. Externe schroefverbindingen zijn niet zichtbaar, de rand van de kantelbare opbouwspot sluit nauw aan op het plafond, wat zeer voordelig is voor de esthetiek van deze lamp.
Technische details
- Alleen voor binnenshuis
- Opbouwhoogte: 50 mm
- Afmetingen (LxB): 80x80 mm
- Binnenring 30° kantelbaar
- Lichtbron: LED-module (apart te bestellen)
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Behuizingskleur: | zilver / chroom |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Opbouwbreedte: | 80 mm |
| Opbouwlengte: | 80 mm |
| Productbreedte: | 80 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | alukleurig |
| Productlengte: | 80 mm |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
Aanmelden