RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit - Paneelmontage: Inbouwframe wit
RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit
€ 154,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
RGB CCT Paneel Set 120x15 cm met wit inbouwframe
Voor het aluminium inbouwframe is een passende plafonduitsparing nodig. Het inbouwframe wordt gemonteerd en het LED paneel 120x15 wordt in het inbouwframe geplaatst. Na de bedrading wordt het witte inbouwframe met de verticaal omhoog gedrukte veerklemmen in de plafonduitsparing gedrukt. De veerklemmen aan de zijkant fixeren het frame in de uitsparing. De uitsparing wordt afgedekt door het overstekende deel van het frame, zodat de rand er netjes afgewerkt uitziet.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer dompelen. Naast kleur kiest u ook nog uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De verandering van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home compatibel met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \u201cSmart\u201d zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de gebruikelijke huishoudelijke bedrijfsspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| EPREL-registratienummer: | 768343 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 3,33 kg, 3,61567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 184 mm |
| Inbouwdiepte: | 40 mm |
| Inbouwlengte: | 1214 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 3,219 kg |
| Nominale lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Paneelformaat: | 120x15 |
| Productbreedte: | 185 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1235 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 126,32 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden