RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit - Paneelmontage: Plafondhouder clips
RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit
€ 134,95
42 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
RGB CCT Paneel Set 120x15 cm met plafondhouder-clips
Het energiezuinige LED-paneel 120x15 wordt geleverd met voorgemonteerde ophangogen. Deze ophangogen moeten door u worden vervangen door de meegeleverde clips. Met een schroevendraaier worden de ogen losgeschroefd en de montageclips met dezelfde schroeven vastgeschroefd. Na de bedrading wordt het paneel met de verticaal naar boven gerichte veerclips in de plafonduitsparing geschoven.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer hullen. Naast kleur kiest u ook uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De verandering van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \"Smart\" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en hun aansturing, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, omdat alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de gebruikelijke huishoudelijke bedrijfsspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| EPREL-registratienummer: | 768343 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,88 kg, 2,18567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 1,708 kg |
| Nominale lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Paneelformaat: | 120x15 |
| Productbreedte: | 595 mm |
| Producthoogte: | 11 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 126,32 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden