RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit - Paneelmontage: Zonder montageaccessoires
RGB+CCT LED Paneel 120x15cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 24W 24V frame wit
€ 154,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
RGB CCT Paneel Set 120x15 cm - zonder montageaccessoires
Misschien heeft u de montageaccessoires al in huis of wilt u gewoon een bestaand paneel van 120x15 vervangen - dan is deze set met Smart Home Controller de perfecte oplossing voor u.
Voordelen van een RGB CCT Paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er zijn 16 miljoen lichtkleuren om uit te kiezen, die elke kamer in het juiste licht hullen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht in warm-, neutraal- en koudwit.
De verandering van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \"Smart\" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de standaard huishoudelijke spanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| EPREL-registratienummer: | 768343 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,83 kg, 2,11567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 1,647 kg |
| Nominale lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Paneelformaat: | 120x15 |
| Productbreedte: | 595 mm |
| Producthoogte: | 11 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 126,32 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden