RGB+CCT LED Paneel 120x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Plafondhouder Clips
RGB+CCT LED Paneel 120x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit
€ 139,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
403775
RGB CCT Paneel Set 120x30 cm met plafondhouder-clips
Het energiezuinige LED-paneel 120x30 wordt geleverd met voorgemonteerde ophangogen. Deze ophangogen moeten vervolgens door u worden vervangen door de meegeleverde clips. Met een schroevendraaier worden de ogen losgeschroefd en de montageclips met dezelfde schroeven vastgeschroefd. Na de bedrading wordt het paneel met de verticaal naar boven gerichte veerclips in de plafonduitsparing geschoven.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Paneel 120x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Plafondhouder Clips"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| EPREL-registratienummer: | 901848 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 48 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 4,545 kg, 4,88567 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,6 g |
| Inbouwdiepte: | 115 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 4100 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 4,113 kg, 4,44567 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 4100 Lumen |
| Nominale stroom: | 2000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x30 |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 620 Watt |
| Vermogen: | 48 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.