RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit - Paneelmontage: Opbouwframe Click wit
RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit
€ 239,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
403785
RGB CCT Paneel Set 120x60 cm met wit opbouwframe
Het aluminium opbouwframe wordt met een kliksysteem zonder gereedschap in elkaar gezet. Vervolgens houdt u het witte opbouwframe tegen het plafond om de boorgaten te markeren. Na het boren worden drie zijden van het frame aan het plafond bevestigd. Aan het open uiteinde wordt het bedrade paneel 120x60 in het opbouwframe geschoven. De meegeleverde voeding en de controller worden op het paneel geplaatst. De overgebleven zijde van het frame wordt nu aan het open uiteinde geklikt voor een nette afwerking.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer dompelen. Naast kleur kiest u ook nog uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De lichtkleurwisseling verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \"Smart\" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de gebruikelijke huishoudelijke bedrijfsspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit - Paneelmontage: Opbouwframe Click wit"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768352 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 10,197 kg, 10,54267 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 5,9 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwdiepte: | 115 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 9,057 kg, 9,40267 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opbouwbreedte: | 600 mm |
| Opbouwlengte: | 1200 mm |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 780 Watt |
| Vermogen: | 60 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.