RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit - Paneelmontage: Pendelset 1 meter
RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit
€ 229,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
RGB CCT Paneel Set 120x60 cm met pendelset
Met de pendelset verandert u het LED paneel 120x60 in een moderne hanglamp. De staalkabels hebben een lengte van 1 meter en kunnen op de gewenste maat worden ingekort. Houd er rekening mee dat de controller en de voeding ofwel op het paneel moeten worden geplaatst, of bij voorkeur op een onzichtbare plek moeten worden opgeborgen.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer hullen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De lichtkleur verandert traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met „Smart“ zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, omdat alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de standaard huishoudelijke netspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768352 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 8,967 kg, 9,26267 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Montagewijze: | Plafondmontage, Pendelophanging |
| Nettogewicht van het product: | 7,817 kg, 8,12267 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Smart Home Systemen: | Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 780 Watt |
| Vermogen: | 60 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden