RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit - Paneelmontage: Z-houder voor wand- en plafondmontage
RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit
€ 224,95
Niet langer beschikbaar
RGB CCT Paneel Set 120x60 cm met Z-houder
Het energiebesparende RGB CCT paneel 120x60 is al voorzien van voorgemonteerde ophangogen. Deze ophangogen moeten worden vervangen door de meegeleverde Z-houders. Schroef simpelweg de ogen los en bevestig de Z-houders met dezelfde schroeven op dezelfde plaatsen. Na de bedrading wordt het paneel met de Z-houders aan schroefkoppen bevestigd: de schroefkoppen moeten door het grote gat van de Z-houders gaan, waarna het paneel licht verschoven wordt voor fixatie. Houd er rekening mee dat de afstand tussen het paneel en het plafond ca. 1 cm bedraagt. Voor de voeding en de controller moet een opbergplek worden voorzien.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer hullen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht in warm-, neutraal- en koudwit.
De wisseling van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \u201cSmart\u201d zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en het systeem dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte toebehoren zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de gebruikelijke huishoudelijke spanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768352 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 8,202 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Montagewijze: | Opbouw, Plafondmontage, Wandmontage |
| Nettogewicht van het product: | 7,076 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Smart Home Systemen: | Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 780 Watt |
| Vermogen: | 60 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden