RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit - Paneelmontage: Zonder montageaccessoires
RGB+CCT LED Paneel 120x60cm incl. MiBoxer Smarthome-besturing 60W 24V Frame wit
€ 249,95
Niet langer beschikbaar
RGB CCT Paneel Set 120x60 cm - zonder montageaccessoires
Misschien heeft u de montageaccessoires al in huis of wilt u gewoon een bestaand paneel van 120x60 vervangen - dan is deze set met Smart Home Controller de perfecte oplossing voor u.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er zijn 16 miljoen lichtkleuren om uit te kiezen, die elke kamer in de juiste lichtsfeer dompelen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht in warm-, neutraal- en koudwit.
De verandering van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met \u201cSmart\u201d zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de standaard huishoudelijke spanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768352 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | E |
| Energieverbruik: | 60 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Geschikt voor paneelformaat: | 120x60 |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 8,134 kg, 8,42567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 5000 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 7,008 kg, 7,31567 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 5100 Lumen |
| Nominale stroom: | 2500 mA |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 120x60 |
| Productbreedte: | 600 mm |
| Producthoogte: | 50 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 1200 mm |
| Schakelcycli: | 10000 |
| Smart Home Systemen: | Wi-Fi, Amazon Alexa, Google Assistant, Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 780 Watt |
| Vermogen: | 60 W |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden