RGB+CCT LED Paneel 60x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 24W 24V Frame wit - Paneelmontage: Kabelophanging 1 meter
RGB+CCT LED Paneel 60x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 24W 24V Frame wit
€ 119,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
Art.-nr.
403746
RGB CCT Paneel Set 60x30 cm met kabelophanging
Met de kabelophanging verandert u het LED paneel 60x30 in een moderne hanglamp. De staalkabels hebben een lengte van 1 meter en kunnen op de gewenste maat worden ingekort. Houd er rekening mee dat de controller en de voeding ofwel op het paneel moeten worden geplaatst, of bij voorkeur op een onzichtbare plek moeten worden opgeborgen.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer hullen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht in warm-, neutraal- en koudwit.
De verandering van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met "Smart" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de standaard huishoudelijke netspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Paneel 60x30cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 24W 24V Frame wit - Paneelmontage: Kabelophanging 1 meter"
| Accentverlichting: | geschikt |
|---|---|
| Afdekking: | gesatineerd |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| EPREL-registratienummer: | 768332 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 24 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,56 kg, 1,85567 kg, 1,90567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4500 K, 5000 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 1,53 kg, 1,87567 kg |
| Nominale lichtstroom: | 2050 Lumen |
| Nominale stroom: | 1000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 0,1 s |
| Paneelformaat: | 60x30 |
| Productbreedte: | 595 mm |
| Producthoogte: | 11 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 295 mm |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vermogen: | 24 W |
| Verpakkingslengte: | 31,72 cm |
| Voeding: | extern |
| Vorm: | rechthoekig |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.