RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Inbouwframe wit
RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit
€ 164,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
403733
RGB CCT Paneel Set 62x62 cm met wit inbouwframe
Voor het aluminium inbouwframe is een passende plafonduitsparing nodig. Het inbouwframe wordt gemonteerd en het LED paneel 62x62 wordt in het inbouwframe geplaatst. Na de bekabeling wordt het witte inbouwframe met de verticaal naar boven gedrukte veerklemmen in de plafonduitsparing gedrukt. De zijdelingse veerklemmen fixeren het frame in de uitsparing. De uitsparing wordt door het overstekende deel van het frame afgedekt, zodat de rand er netjes afgewerkt uitziet.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er zijn 16 miljoen lichtkleuren om uit te kiezen, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer dompelen. Naast kleur kiest u ook nog uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De lichtkleurwisseling verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met "Smart" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groepering van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de gebruikelijke huishoudelijke bedrijfsspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Inbouwframe wit"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | PMMA |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768338 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 48 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 5,87 kg, 6,21567 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,9 g |
| Inbouwbreedte: | 639 mm |
| Inbouwdiepte: | 40 mm |
| Inbouwlengte: | 639 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 4100 Lumen |
| Montagewijze: | Inbouw, Plafondmontage |
| Nettogewicht van het product: | 5,43567 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 4000 Lumen |
| Nominale stroom: | 2000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 62x62 |
| Productbreedte: | 655 mm |
| Producthoogte: | 41 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 655 mm |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 620 Watt |
| Vermogen: | 48 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.