RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Kabelophanging 1 meter
RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit
€ 154,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
403735
RGB CCT Paneel Set 62x62 cm met kabelophanging
Met de kabelophanging verandert u het LED paneel 62x62 in een moderne hanglamp. De staalkabels hebben een lengte van 1 meter en kunnen op de door u gewenste maat worden ingekort. Houd er rekening mee dat de controller en de voeding ofwel op het paneel moeten worden geplaatst, of bij voorkeur op een onzichtbare plek moeten worden opgeborgen.
Voordelen van een RGB CCT paneel
Het korte antwoord: de verscheidenheid aan lichtkleuren. Er is keuze uit 16 miljoen lichtkleuren, die elke ruimte in de juiste lichtsfeer hullen. Naast kleur kunt u ook kiezen uit wit LED-licht: warm-, neutraal- en koudwit.
De wisseling van lichtkleur verloopt traploos. Het paneel is dimbaar.
Smart Home geschikt met de MiBoxer controller
De meegeleverde controller van MiBoxer is een alleskunner wat betreft de aansturingsmogelijkheden van het paneel.
- Spraakbesturing met Alexa of Google Assistant? - Ja.
- Aansturing met de smartphone? - Ja.
Met "Smart" zijn er nog meer instelmogelijkheden: timerfunctie, slaap-/wekfunctie, groeperen van lampen en de aansturing daarvan, etc.
Voeding en afstandsbediening zijn inclusief
Het voordeel van een complete set is dat de montage van het paneel direct kan worden uitgevoerd en het systeem dus snel in gebruik kan worden genomen, aangezien alle noodzakelijke en vooral passende/geschikte accessoires zijn inbegrepen.
Het paneel wordt via de constante spanningsvoeding aangesloten op de standaard huishoudelijke netspanning van 230V.
Met de afstandsbediening kiest u via een kleurenwiel per touch de gewenste lichtkleur. Voor de witte lichtkleuren is er een aparte touch-slider, evenals voor het instellen van de helderheid.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Paneel 62x62cm incl. MiBoxer Smarthome-bediening 48W 24V Frame wit - Paneelmontage: Kabelophanging 1 meter"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Afdekking: | PMMA |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +50 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Constante spanning (CV): | 24 V/DC |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| EPREL-registratienummer: | 768338 |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 48 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | wit |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 4 kg, 5,22567 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 2,9 g |
| Inbouwdiepte: | 115 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 24 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Kleurconsistentie: | 4 SDCM |
| Kleurtemperatuur: | 2700 K, 2900 K, 3000 K, 3500 K, 4000 K, 4100 K, 4500 K, 5000 K, 5400 K, 5500 K, 6000 K, 6500 K |
| Kleurweergave: | 80 Ra |
| LED-fabrikant: | EPISTAR |
| LED-lichtkleur: | RGB+CCT |
| Land van herkomst: | China |
| Lichtstroom: | 4100 Lumen |
| Nettogewicht van het product: | 4,45 kg, 4,79567 kg |
| Nominale levensduur: | 35000 Std. |
| Nominale lichtstroom: | 4000 Lumen |
| Nominale stroom: | 2000 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Paneelformaat: | 62x62 |
| Productbreedte: | 620 mm |
| Producthoogte: | 620 mm |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 620 mm |
| Schakelcycli: | 100000 |
| Smart Home Systemen: | Tuya Smart, MiBoxer |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Vergelijkingswaarde: | 620 Watt |
| Vermogen: | 48 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
| Vorm: | vierkant |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.