RGB+CCT LED Snelverbinder 6-polig 12mm
RGB+CCT LED Snelverbinder 6-polig 12mm
€ 1,32
% € 1,95 (32.31% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2629
RGB+CCT LED Snelverbinder 6-polig 12mm
Opmerking: Dit artikel betreft een los item. Indien u bijvoorbeeld 3 losse verbinders wilt ontvangen, pas dan de hoeveelheid aan naar 3.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB+CCT LED Snelverbinder 6-polig 12mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Productbreedte: | 12 mm |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.