RGB LED DMX Module 12V 2A/Kleur
RGB LED DMX Module 12V 2A/Kleur
€ 5,68
% € 17,95 (68.36% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1884
Eigenschappen "RGB LED DMX Module 12V 2A/Kleur"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 10 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,047 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,065 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 18 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 19 g |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,047 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Smart Home Systemen: | DMX |
| Verpakkingshoogte: | 4 cm |
| Verpakkingslengte: | 6 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.