RGB LED Flatbandkabel Stekker 4-polig open kabeleinde
RGB LED Flatbandkabel Stekker 4-polig open kabeleinde
€ 0,74
% € 1,95 (62.05% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1553
Flatbandkabel voor RGB LED Strips (4-polige stekker en open kabeleinden)
Verschillende aansluitmogelijkheden voor het leggen van RGB strips heeft u met deze 15cm lange flatbandkabel:
Aan de ene kant via open kabeleinden (reeds gestript en bedoeld om te solderen) en een 4-polige stekker aan de andere kant.
De stekker kan worden gebruikt voor de aansluiting op een controller of op een andere LED strip.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Flatbandkabel Stekker 4-polig open kabeleinde"
| Behuizingskleur: | zwart |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,001 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,001 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,001 kg |
| Productkleur: | zwart |
| Productlengte: | 150 mm |
| Verpakkingslengte: | 16,67 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.