RGB LED Kabel 4-aderig 100 meter rol
RGB LED Kabel 4-aderig 100 meter rol
€ 36,20
% € 72,95 (50.38% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1548
RGB LED Kabel op rol, 4-aderig, 100m
Heeft u meer nodig dan slechts 2m of 5m verlenging tussen uw RGB strips of heeft u een voorraad nodig voor meerdere projecten?
Dan bent u met de 100m rol van onze vieraderige platte kabel goed uitgerust.
De kabeldiameter per ader bedraagt 0,14mm2.
Opmerking: Een te lange kabel als toevoerleiding naar de strips kan leiden tot spanningsverlies. Houd de kabel daarom altijd zo kort mogelijk.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Kabel 4-aderig 100 meter rol"
| Breedte van de verpakking: | 20 cm |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,51 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Productlengte: | 100 m |
| Verpakkingshoogte: | 6,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.