RGB LED Mini Versterker
RGB LED Mini Versterker
€ 0,87
% € 5,95 (85.38% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1581
RGB LED Mini Versterker DC12V 144W 2A*3CH 5,5mm aansluiting
Miniversterker voor LED strips. Er kan tot 8 meter aan LED strips worden aangesloten. Een externe voeding is noodzakelijk.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Mini Versterker"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Energieverbruik: | 144 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,008 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,008 kg |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,008 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Vermogen: | 144 W |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.