RGB LED Nachtlampje met Bewegingsmelder, 1.5m Lengte Bedlampje met Afstandsbediening Timer en Dimmer
RGB LED Nachtlampje met Bewegingsmelder, 1.5m Lengte Bedlampje met Afstandsbediening Timer en Dimmer
€ 22,95
>50 st. op voorraad | Beschikbaar, levertijd: 1-2 dagen
LED Bedlampje (Onderbouwlamp) met RGB-kleurkeuze
Voordelen van het bedlampje en verdere toepassingsgebieden
Stap- en loopveiligheid voor de slaapkamer - dat zijn twee grote voordelen van deze onderbouwlamp. Gemonteerd onder het bedframe wordt het licht bij beweging geactiveerd. U bepaalt de kleur - passend bij de kleur van het tapijt of de muur, of gewoon naar uw persoonlijke voorkeur. Bij de juiste montage wordt het licht naar beneden uitgestraald met een bijkomend effect: het lichtspel oogt modern, stijlvol en trendy.
Combineer dus het nuttige met een aangename blikvanger die uw ruimtes in een nieuw lichtjasje steekt.
Toepassingsgebieden als achtergrondverlichting: flatscreen-tv, monitor of gaming-pc's.
Of wilt u de commode in de gang, de kleedkamer of de garderobe tijdelijk in gekleurd licht dompelen? Dan zorgt deze LED-strip met bewegingssensor voor een blikvanger en oriëntatie in het donker.
Wat bedient u met de afstandsbediening?
Er zijn 11 kleurmodi plus 1 wittint beschikbaar die gekozen kunnen worden. Het licht wordt via de afstandsbediening gedimd en ook de tijdsinstellingen (timer: 15s, 30s, 60s, 300s) worden daar ingesteld. De bewegingsmelder reageert zowel op beweging als op helderheid.
Bij een helderheid van meer dan 2,5 lux blijft de LED-strip inactief, omdat er wordt uitgegaan van voldoende lichtomstandigheden.
In de levering zijn inbegrepen:
- 1 LED-strip RGB, 150 cm
- 1 Bewegingssensor met dimfunctie en timer
- 1 Afstandsbediening
- Bevestigingsmateriaal
- 1 Voedingsadapter
Eenvoudige montage
De LED-strip wordt door middel van een plakstrip aan de achterzijde op gladde, schone en draagkrachtige oppervlakken geplakt. Men kan de LED-strip aan de onderkant van bedden bevestigen. Meubelstukken, kasten of planken kunnen eveneens met deze verlichting worden uitgerust - inclusief het verrassingseffect voor bezoekers. De afzonderlijke onderdelen worden eenvoudig in elkaar gestoken.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +35 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | zwenkbaar |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | via controller |
| Energie-etikettering (volgens EU 2019/2015): | G |
| Energieverbruik: | 9 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,34567 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,34567 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Inbouwbreedte: | 10 mm |
| Inbouwdiepte: | 1,4 mm |
| Inbouwlengte: | 1500 mm |
| Ingangsspanning: | 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-chip-type: | SMD5050 |
| LED-lichtkleur: | RGB |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,34567 kg |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productbreedte: | 10 mm |
| Producthoogte: | 1,4 mm |
| Productlengte: | 1,5 m |
| Productlengte: | 1500 mm |
| Stralingshoek: | 120 Grad |
| Stripart: | Classic |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 1000 mA |
| Vermogen: | 9 W |
| Vermogen per meter: | 6 W/m |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden