RGB LED Strip 230V Verbinder 4-polig
RGB LED Strip 230V Verbinder 4-polig
€ 2,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1917
RGB LED Strip 230V Verbinder 4-polig
Opmerking: Dit artikel is een los item. Als u bijvoorbeeld 3 losse verbinders wilt ontvangen, pas dan het aantal aan naar 3.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Strip 230V Verbinder 4-polig"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,01 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,01 kg |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.