RGB LED Strip Aansluiting 4-polig met Clipsluiting
RGB LED Strip Aansluiting 4-polig met Clipsluiting
€ 0,74
% € 1,95 (62.05% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1552
Aansluitkabel voor RGB LED Strip met 4-polige bus en snelverbinder
Het leggen van RGB strips wordt een eenvoudige opgave met deze 16cm lange, witte verbindingskabel.
Geheel zonder soldeerwerk kunt u hiermee de verbinding van strip naar strip of strip naar RGB controller tot stand brengen. Het is aan de ene kant uitgerust met een 4-polige bus, aan de andere kant met een snelverbinder.
Eenvoudig het uiteinde van de strip plaatsen, onder de daarvoor bestemde contacten schuiven en weer dichtklemmen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Strip Aansluiting 4-polig met Clipsluiting"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,005 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,005 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,005 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 160 mm |
| Verpakkingslengte: | 17,78 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.