RGB LED Strip Hoekverbinder L-vorm 4-polig
RGB LED Strip Hoekverbinder L-vorm 4-polig
€ 0,66
% € 0,95 (30.53% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1542
Hoekverbinder voor RGB LED Strips, 4-polig, 10mm
Wanneer u 10mm brede RGB Strips (4-polig) "om de hoek" wilt leggen (dus in L-vorm), heeft u deze hoekverbinder nodig.
Een praktische klem/klik-verbinding kunt u maken met onze bijbehorende snelverbinders, waarmee u soldeerwerk bespaart.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Strip Hoekverbinder L-vorm 4-polig"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,025 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 75 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,075 g |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,025 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 10 mm |
| Verpakkingslengte: | 1,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.