RGB LED Strip Verlengkabel 4-polig 2,5 Meter
RGB LED Strip Verlengkabel 4-polig 2,5 Meter
€ 1,33
% € 2,95 (54.92% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1563
Verlengkabel voor RGB LED Strips, wit, 2,5m
Wanneer u grotere afstanden tussen uw RGB Strips wilt overbruggen, heeft u hier een witte verlengkabel met een totale lengte van 2,5m tot uw beschikking.
De verdere aansluitingen op de verlengkabel geschieden aan beide zijden via 4-polige bussen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB LED Strip Verlengkabel 4-polig 2,5 Meter"
| Behuizingskleur: | wit |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,05 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,05 kg |
| Inbouw-LED's: | Ja |
| Ingebouwde leds: | Ja |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 2,5 meter |
| Nettogewicht van het product: | 0,05 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 2,5 m |
| Productlengte: | 2500 mm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.