RGB Y-kabel 1 : 2 Verdeler Verbinding 4-polig
RGB Y-kabel 1 : 2 Verdeler Verbinding 4-polig
€ 104,98
% € 264,95 (60.38% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1565
1:2 Verdelerkabel voor RGB strips, 4-polig, wit
De witte, y-vormige verdelerkabel met een lengte van 30cm stelt u in staat om RGB strips vanaf één aansluiting in twee verschillende richtingen door te lussen.
Ook is het mogelijk om twee RGB strips met slechts één controller aan te sturen.
Aan beide zijden vindt de aansluiting plaats via vierpolige bussen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGB Y-kabel 1 : 2 Verdeler Verbinding 4-polig"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,02 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,02 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,02 kg |
| Productlengte: | 300 mm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.