RGBW 4-kanaals signaalversterker IP67 ATOS4 4x5A
RGBW 4-kanaals signaalversterker IP67 ATOS4 4x5A
€ 6,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2770
ATOS4 RGBW signaalversterker (Amplifier) waterdicht
Vanaf een bepaalde afstand is het bij RGBW LED-strips noodzakelijk om een versterker te gebruiken, omdat het uitgangssignaal dan niet meer voldoende is om de volledige lichtsterkte tot aan het einde van de strip te behouden (kleuren worden bleker, wit licht wordt zwakker).
Het bijzondere aan deze ATOS4 versterker is dat deze, vooral door de waterbestendigheid, zeer veelzijdig inzetbaar is in buitenruimtes.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGBW 4-kanaals signaalversterker IP67 ATOS4 4x5A"
| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP67 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 25,6 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Driverfabrikant: | Sunricher |
| Energieverbruik: | 1,5 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Framekleur: | grijs |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,35 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,39 kg |
| Gewicht van de verpakking (karton): | 47 g |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 48 g |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 73,6 mm |
| Inbouwdiepte: | 38 mm |
| Inbouwlengte: | 180,5 mm |
| Ingangsspanning: | 36 V/DC, 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC, 36 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE, RoHS, UL, RED |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,35 kg |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 5000 mA |
| Productbreedte: | 73,6 mm |
| Producthoogte: | 38 mm |
| Productkleur: | grijs |
| Productlengte: | 180,5 mm |
| Smart Home Systemen: | ATOS 2.4GHz |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC - 36 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 5000 mA |
| Vermogen: | 1,5 W |
| Verpakkingshoogte: | 4,5 cm |
| Verpakkingslengte: | 12 cm |
| Voeding: | extern |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.