RGBW Kabel 5-aderig 100m rol (Ø 5x 0,14mm2)
RGBW Kabel 5-aderig 100m rol (Ø 5x 0,14mm2)
€ 42,50
% € 85,95 (50.55% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1558
RGBW Kabel rol, 5-aderig - Doorsnede: 5x 0,14mm2
Heeft u meer nodig dan alleen een eenvoudige verlengkabel met een vaste lengte voor uw RGBW strips?
Deze 100m rol met 5-aderige platte kabel biedt uitkomst wanneer u aan grotere projecten met LED verlichting werkt.
Let op:
Houd er rekening mee dat een te lange kabel als toevoerleiding naar de strips kan leiden tot spanningsverlies.
Het is daarom aanbevolen om de kabel altijd zo kort mogelijk te houden.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGBW Kabel 5-aderig 100m rol (Ø 5x 0,14mm2)"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Breedte van de verpakking: | 12 cm |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,875 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte van het product (bijv. strips, kabels etc.): | 100 meter |
| Productlengte: | 100 m |
| Productlengte: | 100000 mm |
| Verpakkingslengte: | 30 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.