RGBW LED Controller incl. Touch Afstandsbediening 2,4GHz 1 Kanaal FUT027
RGBW LED Controller incl. Touch Afstandsbediening 2,4GHz 1 Kanaal FUT027
€ 25,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
3968
MiBoxer Controller RGBW incl. afstandsbediening FUT027
- RGBW Draadloze Controller Set 2,4GHz bestaande uit afstandsbediening en ontvanger
- Vermogen max. DC 12V of 24V/10A, Vermogen 12V=120W/24V=240W)
- Afmetingen afstandsbediening L: 110 mm B: 53 mm D: 20,5 mm
- Afmetingen controller L: 85 mm B: 45 mm H: 22,5 mm
- Batterijen voor afstandsbediening (2x AAA (Micro)) niet bij de levering inbegrepen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "RGBW LED Controller incl. Touch Afstandsbediening 2,4GHz 1 Kanaal FUT027"
| Aanloopstroom: | 12 mA |
|---|---|
| Accentverlichting: | geschikt |
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -20 °C tot +40 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Bijzonderheden: | dimbaar |
| Breedte van de verpakking: | 12,8 cm |
| Dimbaar: | Ja |
| Dimbaarheid: | PWM |
| Draadloos bereik: | 30 m |
| Energieverbruik: | 240 W |
| Fabrikant: | MiBoxer |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,13 kg |
| Inbouw-LED's: | Nee |
| Inbouwbreedte: | 45 mm |
| Inbouwdiepte: | 22,5 mm |
| Inbouwlengte: | 85 mm |
| Ingangsspanning: | 24 V/DC, 12 V/DC |
| Ingangsspanning (V): | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Ingebouwde leds: | Nee |
| Keurmerken: | CE |
| Land van herkomst: | China |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 40 °C |
| Nominale stroom: | 10000 mA |
| Productbreedte: | 45 mm |
| Producthoogte: | 22,5 mm |
| Productlengte: | 85 mm |
| Radiofrequentieband: | 2400 - 2483.5 MHz |
| Signaalsterkte: | 3,98 mW |
| Smart Home Systemen: | MiBoxer |
| Uitgangsspanning: | 12 V/DC, 24 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 10000 mA |
| Vermogen: | 240 W |
| Verpakkingshoogte: | 2,7 cm |
| Verpakkingslengte: | 12,8 cm |
| Voeding: | extern |
| WLAN-protocollen: | MiBoxer 2.4 GHz |
| Wifi-frequentieband: | 2.4 GHz |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.