RGBW Strip Verbinder T-vorm 5-polig 12mm
RGBW Strip Verbinder T-vorm 5-polig 12mm
€ 0,73
% € 0,95 (23.16% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2057
Eigenschappen "RGBW Strip Verbinder T-vorm 5-polig 12mm"
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,033 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,033 kg |
| Productkleur: | wit |
| Productlengte: | 100 mm |
| Verpakkingslengte: | 11,11 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.