Schakelvoeding 15 Watt DC 12V 1,25A IP20
Schakelvoeding 15 Watt DC 12V 1,25A IP20
€ 9,45
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1874
Schakelvoeding 15 Watt DC 12V 1,25A IP20
- Duurzame voeding van LongLife LED
- Uitgang 12 V/DC / 1,25A
- Constante spanning- en constante stroommodus mogelijk
- Vermogen 15W
- Plat en compact gebouwd, ideaal voor gebruik in krappe ruimtes
- Beschermingsklasse IP20 - geschikt voor gebruik binnenshuis
- Beveiligd tegen kortsluiting, overspanning, overbelasting (auto recovery), overstroom
- Rendement tot 80%
- Toepassingsgebied: LED verlichting binnen
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Schakelvoeding 15 Watt DC 12V 1,25A IP20"
| Aansluiting: | Schroefklemmen |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -25 °C tot +55 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP20 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Energieverbruik: | 15 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,06 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,07 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,064 kg |
| Nominale levensduur: | 25000 Std. |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,85 |
| Productbreedte: | 42 mm |
| Producthoogte: | 20 mm |
| Productlengte: | 92 mm |
| Vermogen: | 15 W |
| Verpakkingslengte: | 10,22 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | III |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.