Schakelvoeding HLG-185H-36A 187W 36V 5,2A IP65
Schakelvoeding HLG-185H-36A 187W 36V 5,2A IP65
€ 66,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2789
MEAN WELL HLG-185H-36A 187W 36V 5,2A IP65
- De LED-voeding bevindt zich in een aluminium behuizing
- Vanwege de beschermingsklasse IP65 geschikt voor binnen- en buitengebruik
- Beveiligd tegen kortsluiting, overbelasting, overspanning, overtemperatuur
- Auto Recovery
- Ingebouwd PFC-circuit
- Afmetingen (LxBxH): 228x68x39 mm
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering)
- Geschikt voor LED-verlichtingsoplossingen
- Zowel de uitgangsspanning als de stroombegrenzing is via een interne potentiometer instelbaar
- Vermogen 187W
- Aansluitkabel met 30 cm lengte, open kabeleinden
*Schakelvoedingen zijn uitgesloten van de staffelkorting
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Schakelvoeding HLG-185H-36A 187W 36V 5,2A IP65"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Constante spanning (CV): | 36 V/DC |
| Energieverbruik: | 187 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 1,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 1,09 kg |
| Gewicht van de verpakking (totaal): | 0,08 g |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 1,014 kg |
| Productlengte: | 100 mm |
| Vermogen: | 187 W |
| Verpakkingslengte: | 20 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.