Schakelvoeding MCHQ-100A-12V 12V/8,1A 97,2W
Schakelvoeding MCHQ-100A-12V 12V/8,1A 97,2W
€ 48,95
Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
2148
Schakelvoeding MCHQ-100A-12V 12V/8,1A 97,2W
- De constante spanningsvoeding bevindt zich in een aluminium behuizing en heeft aan beide zijden aansluitkabels met open kabeluiteinden. Aan de zijkant bevinden zich metalen ogen voor de bevestiging.
- Vanwege de beschermingsklasse IP65 is de LED-voeding geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik.
- Vermogen: 100W
- Universeel ingangsspanningsbereik
- Beveiligd tegen overbelasting, kortsluiting, overspanning en oververhitting
- Hoge schokbestendigheid
- Geïntegreerd PFC-circuit
- Geschikt voor meubelinbouw (MM-markering)
- SELV-markering
- Koeling door vrije luchtcirculatie
- Geschikt voor LED-verlichtingstoepassingen
Opmerking:
Onder "Downloads" vindt u een instructieschets voor de verbinding van de voeding met de LED-strip, versterker en controller
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Schakelvoeding MCHQ-100A-12V 12V/8,1A 97,2W"
| Aansluiting: | Kabel (open einde) |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur (°C): | -40 °C tot +70 °C |
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
| Constante spanning (CV): | 12 V/DC |
| Dimbaar: | Nee |
| Driverafmeting breedte: | 61,5 mm |
| Driver afmeting hoogte: | 36,5 mm |
| Driver afmeting lengte: | 190 mm |
| Driverfabrikant: | POS |
| Energieverbruik: | 97,2 W |
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,2 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,78 kg |
| Ingangsspanning: | 230 V/AC |
| Ingangsspanning (V): | 115 V/AC, 230 V/AC |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| LED-fabrikant: | POS |
| Land van herkomst: | China |
| Netfrequentie (Hz): | 47 Hz - 63 Hz |
| Nettogewicht van het product: | 0,75 kg |
| Nominale levensduur: | 50000 Std. |
| Nominale maximale omgevingstemperatuur (°C): | 55 °C |
| Nominale stroom: | 600 mA |
| Ontstekingstijd: | 0,5 s |
| Opwarmtijd: | 1 s |
| Powerfactor: | 0,97 |
| Productbreedte: | 61 mm |
| Producthoogte: | 36 mm |
| Productlengte: | 190 mm |
| Uitgangsspanning: | 10 V/DC - 13.5 V/DC |
| Uitgangsstroom: | 81000 mA |
| Vermogen: | 97,2 W |
| Verpakkingslengte: | 21,11 cm |
| Schutzklasse (nach EN 61140 und VDE 0140-1): | I |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.