Schroefbare DC LED stekker en bus 2-polig IP65
Schroefbare DC LED stekker en bus 2-polig IP65
€ 0,84
% € 2,95 (71.53% bespaard)Niet langer beschikbaar
Art.-nr.
1559
Schroefbare DC LED verbinding, waterbestendig, (stekker en bus)
Hier heeft u een waterbestendige schroefverbinding voor LED strips met DC LED stekker en bus als set.
U kunt hiermee bijbehorende 2-polige (eenkleurige) LED strips of LED modules buiten met elkaar verbinden of de strip aansluiten op een bijbehorende transformator.
De stekker-bus-set heeft een transparante isolatie en is 36cm lang.
De kabeluiteinden aan de stekker en aan de bus hebben elk open, reeds gestripte kabeluiteinden die geschikt zijn om te solderen.
Gegevensbladen
Technisch reclamemateriaal downloaden
Eigenschappen "Schroefbare DC LED stekker en bus 2-polig IP65"
| Beschermingsgraad (IP): | IP65 |
|---|---|
| Fabrikant: | LongLife LED GmbH by HK |
| Garantie: | 2 jaar |
| Gewicht: | 0,01 kg |
| Gewicht incl. verpakking brutogewicht: | 0,007 kg |
| Keurmerken: | CE, RoHS |
| Land van herkomst: | China |
| Nettogewicht van het product: | 0,007 kg |
| Productlengte: | 360 mm |
| Verpakkingslengte: | 38,71 cm |
Aanmelden
Geen beoordelingen gevonden. Deel uw inzichten met anderen.